pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 22 grudnia 2016
  • 9 stycznia 2017
  • wyświetleń: 2652

Przygoda zimowa na sportowo - trwają zapisy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum Aktywności Ruchowej" podaj

Za nami:

Zajęcia artystyczno- teatralne, zajęcia piłkarskie, wyjazd do Aquaparku, zwiedzanie stadionu, rywalizacja sportowa, turnieje. Każdy znajdzie coś dla swojego dziecka.

MTW Sport


Zapraszamy do udziału w półkoloniach sportowych w czasie ferii zimowych

W pierwszym tygodniu ferii w dniach 16-20 stycznia Centrum Aktywności MTW Sport wraz z Miejskim Klubem Sportowym Iskra Pszczyna organizuje półkolonie na sportowo.

Zajęcia dla dzieci, które w tym czasie będą przebywać pod opieką wykwalifikowanej kadry szkoleniowej będą się odbywać w godzinach od 8.00 do 14.00, a dzieci będą miały zagwarantowane dwa posiłki.
W programie przewidziane są zajęcia sportowe, zajęcia z animatorami, wyjazdy do Aquaparku, udział w turniejach, zajęcia artystyczne, a także zajęcia fitness i wyjścia na lodowisko.Wszystkich chętnych z roczników 2003-2010 zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 575-723-237, bądź kontakt mailowy car@mtwsport.pl lub klub@iskra.pszczyna.pl.

Aby zgłosić dziecko na półkolonie należy:
  • wysłać emaila na car@mtwsport.pl - Imię Nazwisko, data urodzenia dziecka. dalej poinformujemy o niezbędnej dokumentacji.


Tak bawiliśmy się podczas wakacyjnych sportowych kolonii.

Centrum Aktywności

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 75

tel. 57 57 23 23 7Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum Aktywności Ruchowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum Aktywności Ruchowej" podaj