pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 14 grudnia 2016
  • 27 stycznia 2017
  • wyświetleń: 3351

Winter Fun, czyli ferie z językiem angielskim w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu oraz AIESEC zapraszają uczniów i uczennice klas IV-VI szkół podstawowych z terenu Gminy Suszec do udziału w feriach z językiem angielskim, czyli tzw. Winter Fun'ie, które odbędą się w dwóch terminach 16-21 stycznia oraz 23-28 stycznia.

Winter Fun to niebywała okazja do podszlifowania umiejętności językowych, bowiem zajęcia prowadzone będą przez dwóch zagranicznych wolontariuszy, posługujących się wyłącznie językiem angielskim. W programie: warsztaty językowe, gry i zabawy zespołowe, kulig oraz ognisko.

Koszt Winter Fun'u to kwota 50 zł/ os. W cenę wliczono: drobny poczęstunek, kulig z ogniskiem, ubezpieczenie, opiekę personelu i lektorów. Zapisy przyjmowane są w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu na podstawie uzupełnionej karty zgłoszeniowej. Kartę zgłoszeniową wraz z opłatą w wysokości 50 zł należy dostarczyć do GOKu w nieprzekraczającym terminie do 11 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji można uzyskać w biurze GOK w Suszcu od poniedziałku do piątku od 8.30 do 19.30, telefon: (32) 212-44-91, e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, www.kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj