pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 20 lipca 2016
  • wyświetleń: 5540

MUKK Henryk Kania w na letnim obozie - galeria zdjęć

Zawodnicy drużyny MUKK Henryk Kania spędzili pierwsze wakacyjne dni na obozie sportowym.

MUKK Henryk Kania na obozie - 07.2016 · fot. WB


Zielona ulica w Cieszynie, budynek z 1933 roku, 7.15- pobudka, 15 minutowy rozruch, toaleta, śniadanie zrobione samodzielnie w tym świeże bułeczki, jakieś sprzątanie , trening 1.5 godzinny, prysznic , obiad " Jak u Mamy", odpoczynek , trening popołudniowy, prysznic, kolacja zrobiona samodzielnie, smartfony ale tylko trochę , wieczorny bieg , 2km, 3km , 6 km, toaleta wieczorna a wcześniej jeszcze jakieś słodycze, sen a niektórzy jeszcze trochę zabawy z telefonem albo wieczorne rozmowy.

Nuda? Monotonia? Ale wszyscy zadowoleni ...Coś tam- wiadomo mięśnie bolały i buty musiały być wystawione za drzwi. Apetyty dopisywały ale szynki gotowanej w plastrach i parówek z szynki nie zabrakło dla nikogo. Tak wyglądał w skrócie obóz sportowy Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Koszykarskiego Henryk Kania Pszczyna. 26 osób i 2 trenerów - wychowawców , organizatorów , sprzątaczy i zmywaczy ale równocześnie absolutnie zadowolonych z postępów podopiecznych. I do tego jeszcze Czantoria, basen odkryty w upalne dni i...pierogi. Na efekty poczekamy do jesieni do rozgrywek ligowych i zawodów szkolnych. Trener Gienek powiedział ,że ćwiczą dla siebie i oni mu zaufali !

Dziękujemy Z.M. Henryk Kania S.A. i Urzędowi Miejskiemu w Pszczynie- burmistrzowi Grzegorzowi Wanotowi.

Za rok na pewno znowu pojedziemy razem ale tym razem zupełnie gdzie indziej, bo przecież żyjemy w ładnym kraju .

  • P.S. Koszt pobytu 8 dniowego - 500 złotych, 12 dniowego - 900 złotych (w tym meczowy dres Spaldinga)
  • P.S.2 Uwaga rodzice! Dziewczynki po 5 i 6 klasie nie potrafią robić naleśników

Witold Brauntsch

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.