pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 12 maja 2005
  • wyświetleń: 18187

Va Banque - nowa oferta w serwisie wesele.pless.pl

Va Banque to uroczy, nastrojowy lokal na pszczyńskiej starówce ze wspaniałą kuchnią i profesjonalną obsługą. Składa się z "Sali z kurantem" na 36 osób, "Piwnicy" na 22 osoby połączonej z "Lożą VIP-ów" na 8 osób, "Salki pod jeleniem" na 7 osób oraz sześciometrowego "Baru pod kariatydami" na sześć osób z największym w okolicy wyborem trunków.

Ze względu na ilość miejsc idealny na mniejsze, eleganckie przyjęcia weselne czy wieczory panieńskie i kawalerskie z atrakcjami (i niespodziankami). U nas można tańczyć na stołach!!!

Dwa niezależne systemy nagłośnienia, klimatyzacja, projektor, szafa grająca, cztery eleganckie toalety. Bliskość kościoła, urzędu, zamku, parku. Zapewniamy bryczkę lub sanie. Menu i ceny traktujemy zawsze indywidualnie, zaczynamy od 90 złotych od osoby.

W razie potrzeby opracujemy "standard", choć nie lubimy tego słowa. Zapraszamy na wstępne rozmowy - to nic nie kosztuje. Obsługujemy przyjęcia również na wyjeździe (catering).

Restauracja Va Banque
43-200 Pszczyna, Bankowa 2
tel. (32) 210-34-72

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.