pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 10 maja 2005
  • wyświetleń: 12813

Ruszył serwis wesele.pless.pl

Przygotowania do ślubu są czasochłonne i często stresujące. Tyle spraw trzeba załatwić i o tylu rzeczach pamiętać... Aby stworzyć wyjątkową i niezapomnianą atmosferę ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego niezbędne jest wcześniejsze ich zaplanowanie.

Jak szukać dobrego fotografa?
fot. MG Foto


Dlatego celem serwisu wesele.pless.pl jest pomóc Wam w pokonaniu wszelkich trudności formalno-organizacyjnych, które wiążą się z zawarciem związku małżeńskiego.

Postaramy się Wam podpowiedzieć co, gdzie i kiedy przed ślubem trzeba zorganizować i załatwić. Przedstawimy Wam także oferty lokali, restauracji, fotografów itd.... z terenu powiatu pszczyńskiego i nie tylko.

Na dzień dzisiejszy przygotowaliśmy dla Was osiem propozycji lokali, które wyraziły chęć współpracy z nami. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam miłej lektury, a przyszłym Parom Młodym trafnych decyzji.

A.O. / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.