Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 maja 2016
  • 21 czerwca 2016
  • wyświetleń: 1912

Wycieczka w Beskid Śląsko-Morawski - Pasmo Ropicy

Koło Turystyki Górskiej PTTK "Magurka" w Woli przy oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na wycieczkę górską w Beskid Śląsko-Morawski - Pasmo Ropicy, która odbędzie się w niedzielę, 26 czerwca.

Wyjazd z parkingu pod kościołem w Woli zaplanowano na godzinę 6.30, zaś z Pszczyny spod Hotelu PTTK o godzinie 6.50.

Trasa

Rzeka - Schronisko na Ropiczce - 918 m n.p.m.
Wielki Lipowy - Ropice 1082 m n.p.m. - Kałużny - Schronisko Pod Ostrym - 900 mn.p.m. - Kosarzyska

Czas przejścia bez odpoczynku: 5,5 h
Długość trasy pieszej: 17 km
Suma podejść: ok 830 m

Czas przejścia został podany bez uwzględnienia przerw na odpoczynek i może on ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe.


Wymagany jest ważny dowód osobisty lub paszport. Zapisy przyjmowane będą w Biurze Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, Rynek 15, tel. (32) 449-11-23 do 22 czerwca lub do wyczerpania miejsc. Wycieczka odbędzie się, gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 27 osób

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki .Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Koło przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.