pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 27 kwietnia 2016
  • 9 czerwca 2016
  • wyświetleń: 2105

Konkurs plastyczny "Fantastyczny świat moich snów"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt. "Fantastyczny świat moich snów".

Konkurs jest skierowany do młodych artystów i artystek, chcących rozwinąć swoje umiejętności. Tematyka marzeń sennych pozwala na przelanie na papier fantastycznych wizji i barwne oddanie świata pełnego fantazji i dziecięcej wyobraźni. Organizatorzy chcą rozwijać kreatywność dzieci i pozwolić im na pełną artystyczną swobodę, dlatego proponują wykorzystanie dowolnej techniki artystycznego wyrazu.

Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie i uczennice szkół podstawowych, oceniani w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz klasy IV-VI, ponadto w konkursie mogą uczestniczyć członkowie i członkinie sekcji plastycznych z ośrodków kultury.

Technika prac jest dowolna, o czym mówi regulamin konkursu, jednak cała praca nie może wykraczać poza 1 stronę formatu A4. Finaliści i finalistki otrzymują nagrody ufundowane przez organizatora. Wszystkie nadesłane prace wystawione zostaną w Galerii OKO w Gminnym Ośrodku Kultury. Zachęcamy do udziału w konkursie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z biurem Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, od poniedziałku do piątku od 8.30 do 19.30 osobiście lub pod numerem (32) 212-44-91 (wew. 19) lub pod adresem: joanna@kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj