Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 31 sierpnia 2015
  • 4 września 2015
  • wyświetleń: 1606

Finał pszczyńskego talent-show

Za nami:

Już 4 września odbędzie się finał drugiej edycji muzycznego talent-show, organizowanego przez Niezrzeszone Koło Teatralne "take tam..." oraz Pszczyńskie Centrum Kultury. Tym razem młodzi wokaliści zmierzą się z piosenkami zespołu The Beatles.

sing the star


Trzy osoby: Ania Folek, Kamila Frankowska i Dominik Furtok zmierzą się z piosenkami, Beatlesów. Usłyszymy między innymi: Let It Be, Help!, All You Need is Love oraz Yesterday. 4 września, podczas finałowego występu na żywo, zobaczymy zmagania najlepszej trójki, która powalczy o uznanie widzów oraz główną nagrodę.

"Sing the Star" to muzyczny talent-show oparty na znanych z telewizji formatach tego typu (X-Factor, the Voice of Poland, Must Be The Music). Tym razem jednak kandydaci na nowe gwiazdy muszą zmierzyć się z muzyką konkretnej, z góry narzuconej grupy, gwiazdy, dekady, itd. Każdy uczestnik, któremu udało się przejść zmagania castingowe wylosował trenera, który przygotowuje go do kolejnego etapu (m.in. ballada, szybszy beat, hit wszechczasów).

Finał odbędzie się 4 września w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury o godzinie 17.00. Podczas tej uroczystości, widzowie wybiorą swojego zwycięzcę oraz tematykę drugiej edycji show.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie PCKulu.

BM

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.