pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 22 kwietnia 2015
  • 23 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 472

Festiwal animacji w PKF-ie

Za nami:

W Pszczyńskim Klubie Filmowym kolejna prezentacja polskiej animacji. Za nami następujące tytuły: "Dwa żywioły" Małgorzaty Bosek, "Gruby i chudy" Aleksandry Brożyny, "Hipopotamy" Piotra Dumały, "Kamienica" Agnieszki Burszewskiej, "Lato 2014" Wojciecha Sobczyka, "Łakomstwo endemita" Natalii Dziedzic, "Łaźnia" Tomka Duckiego, "Niebieski pokój" Tomasza Siwińskiego, "Podkop do nieba" Macieja Lorenca oraz "Under_construction" Marcina Wojciechowskiego.

Warto wyrazić uznanie dla uczestników, którzy ostatnio zobaczyli wszystkie prace studyjne i zagłosowali na niektóre z nich. W najbliższą środę i czwartek, 22-23 kwietnia, o godzinie 18.00 zostaną przedstawione następne konkursowe zestawy. Najpierw nowe obrazy zrealizowane w ramach różnych szkół, uniwersytetów, akademii, szkół wyższych, ale i średnich, a potem zestaw off, zapowiadający się bardzo interesująco.

W przyszłym tygodniu dalszy ciąg Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA, który stara się wzmocnić więź między różnorodnymi obliczami rodzimej sztuki animacji, a widzami. Wstęp wolny.

Dawid Stwora

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.