pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 10 kwietnia 2015
  • 7 maja 2015
  • wyświetleń: 1580

Maraton QUEEN w Multikinie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino" podaj

Za nami:

To zespół, który już na zawsze zapisał się w historii rocka. To artysta, którego nie da się zastąpić. Te koncerty nigdy się nie nudzą i dają wielkie emocje. Multikino zaprasza wszystkich fanów na Maraton QUEEN. Dwa wybitne koncerty: Queen Rock Montreal oraz Hungarian Rhapsody: Queen Live in Budapest '86 już 7 maja w Multikinie!

Multikino


"Maraton koncertowy QUEEN" będzie można zobaczyć 7 maja o godzinie 19.00. Ceny biletów: 28 zł normalne i 23 zł Facebook.

Queen Rock Montreal: Zarejestrowany na żywo w Montreal’s Forum w 1981, był pierwszym koncertem nagranym przez grupę w formacie kinowym. Teraz oryginalny film został odrestaurowany w Ultra HD wraz z wspaniałym dźwiękiem przestrzennym, żeby stworzyć nie lada gratkę dla fanów Queen na całym świecie. Genialne widowisko, podczas którego zespół zagrał najważniejsze hity jak: We Will Rock You, Killer Queen, Under Pressure, Crazy Little Thing Called Love, We Are The Champions, Another One Bites The Dust and Bohemian Rhapsody.

Hungarian Rhapsody: Queen Live in Budapest '86 Koncert miał miejsce 3 lata przed zburzeniem Muru Berlińskiego. Było to największe widowisko, które odbyło się na budapeszteńskim Népstadionie. Queen był jednocześnie pierwszą zachodnią gwiazdą muzyki rockowej, która zagrała na stadionie za żelazną kurtyną. Przedstawienie zgromadziło 80 tysięcy widzów, którzy przybyli także z innych państw dawnego bloku wschodniego. Na potrzeby produkcji koncertu sprowadzono najlepszych techników oraz operatorów kamer z terenu całych Węgier. Oprócz jedynego koncertu zarejestrowanego za żelazną kurtyną pokażemy wyjątkowy 25 minutowy dokument ukazujący jaką drogę przeszedł zespół od Live Aid do Magic Tour. Dokument w oryginalnej wersji językowej.

Maraton koncertowy QUEEN jest bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznym na dużym ekranie w Multikinie. Nie możesz tego przegapić!

Na cykl Koncertów na Wielkim Ekranie w Multikinie zaprasza Fiat Auto Poland. Multikino i Fiat Auto Poland, producent zawsze gotowego do drogi nowego Jeepa® Renegade zapraszają fanów muzyki na Wielkim Ekranie w Multikinie do konkursu "Jeep® w Multikinie" więcej informacji na: multikino.pl/pl/wydarzenia/koncerty/jeep-w-multikinie-podczas-koncertow.

Bilety na "Maraton Koncertowy QUEEN" można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino" podaj