pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 13 marca 2015
  • 26 marca 2015
  • wyświetleń: 2326

Łowcy.B w Klubie O'key

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub O'Key" podaj

Za nami:

Masz poczucie humoru? Lubisz oglądać kabarety? Weź udział w kabaretowym wieczorze w Klubie O'Key, na którym zagoszczą Łowcy.B.

Klub Muzyczny Club O'key


W czwartek, 26 marca zapraszamy na XVII Wieczór Kabaretowy w Klubie O’Key. Tego wieczoru gościem będzie kabaret Łowcy.B i oczywiście gość niespodzianka. Gospodarzem programu będzie jak zawsze Piotr Skucha (Kabaret TON, kabaret Długi).

Bilety w cenie 25 zł dostępne są w klubie. Rezerwacja miejsc pod numerem 885-219-109.

Zapraszamy!

Klub Muzyczny Club O'key


Łowcy.B to kabaret - teatr absurdu, który stworzyła grupa studentów (zresztą długoletnich) Uniwersytetu Śląskiego, a konkretnie jego filii w Cieszynie. Tam właśnie na południowym cyplu naszego pięknego kraju grupę przyjaciół połączył niezwykły sposób obserwowania rzeczywistości i jej parabolizowania na scenie. Okazało się to na tyle skuteczne, że w rok po rozpoczęciu działalności artystycznej wygrali najważniejszy w ówczesnym czasie festiwal kabaretowy PAKA odbywający się w Krakowie.

Łowcy.B w niezwykle naturalny, inteligentny i przyjazny sposób wciągają w swój spektakl widza. Nie jest tu ważna powierzchowność (co widać po ich jedynych w swoim rodzaju strojach), ale wrażliwość i dystans nie tylko do otaczającego nas świata, ale również do nas samych. To jedyny kabaret, który wykonuje muzykę wyłącznie na żywo. W większości są to ich kompozycje, jeśli sięgają do twórczości innych to są to tacy artyści jak: Sting, Bjork czy Beastie Boys. Ich spektakl to przede wszystkim gigantyczna dawka dobrej zabawy doprawiona muzyką.
Klub Muzyczny Club O'key

43-200 Pszczyna
ul. M. C. Skłodowskiej

kom. 885219109Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub O'Key

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub O'Key" podaj