pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 28 lutego 2015
  • 30 marca 2015
  • wyświetleń: 2854

Wygraj pizzę w Partner Pizzy!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Partner Pizza" podaj

Partner Pizza to miejsce znane w Pszczynie z pysznej pizzy i do tego w rzadko spotykanych kompozycjach, a także z atrakcyjnych cen oraz dowozu do późnych godzin nocnych. Restauracja zaprasza do wzięcia udziału w konkursie.

KonkursBuffalo Chicken, BBQ Chicken i White Pie - to tylko trzy z wielu wybornych propozycji Partner Pizzy. Takie kompozycje z dodatkami jalapenio, karczochów i ricotty, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Do tego istnieje możliwość stworzenia własnej pizzy z dowolnych składników.

A na niej smaczna oferta Partner Pizzy się nie kończy. Skosztujemy tu również wyśmienitego calzone, które warto spróbować. Doskonałym wyborem są też cieszące się wielką popularnością hamburgery giganty, a już lada dzień menu wzbogacą kurczakoburgery (w całości z piersi z kurczaka), hamburgery w bułce pełnoziarnistej i tortille z kurczakiem.

W ofercie są także dania obiadowe, między innymi: kotlet schabowy, gołąbki i krokiet z barszczem. Potrawy są zróżnicowane, ponieważ każdego dnia przygotowywany jest inny zestaw.

Można także zamówić sałatki (grecką, z kurczakiem lub szefa kuchni), a także frytki, zapiekanki i skrzydełka w sosie BBQ.

Partner Pizza jest czynna i prowadzi dowóz:
- od niedzieli do czwartku od 10.00 do 23.00,
- w piątki od 10.00 do 2.00,
- w soboty od 10.00 do 4.00.

Przez cały ten czas można składać zamówienia z dowozem telefoniczne pod numerem 32 449-10-66. Dowóz na terenie Pszczyny powyżej 20 zł jest gratis.

Więcej szczegółów oraz menu na www.facebook.com/partnerpizzapszczyna.

Partner Pizza

43-200 Pszczyna
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 54

tel. 324491066Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Partner Pizza

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Partner Pizza" podaj