pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 14 lutego 2015
  • wyświetleń: 6032

Święto Zakochanych w Pszczynie

Dzień Zakochanych to niezwykłe święto, podczas którego można w wyjątkowy sposób okazać ukochanej osobie, jak wiele dla nas znaczy. Przygotowaliśmy dla Was propozycje, jak można uczcić ten niezwykły dzień.

Osobom, które pragną spędzić Walentynki w spokojnym, a zarazem romantycznym miejscu proponujemy wyjście do okolicznych restauracji i kawiarni. Specjalną ofertę z okazji Dnia Zakochanych przygotowały m.in. Pszczyńska Venezia, Restauracja Browaru Dziedzice, Cafe u Telemanna, Restauracja Frykówka, Restauracja Smak Regionu, Punkt "G"astronomiczny oraz Restauracja Pustelnik w Wiśle Małej.

Ci, którzy chcą świętować dłużej niż jeden dzień, mogą spędzić weekend w Hotelu Styl 70, który na Walentynki przygotował kilka niespodzianek, m.in. nocleg w pokoju 2-os ze śniadaniem w atrakcyjnej cenie, butelka wina oraz słodki upominek dla każdej pary rezerwującej pokój, a także muzyka na żywo w Restauracji - piękny głos w asyście fortepianu.

Walentynki, kwiaty, róże, miłość, kwiat, róża
Dziś Święto Zakochanych! · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


O zakochanych, a także tych, którzy szukają drugiej połówki, pamiętają również pszczyńskie kluby. Do wspólnej zabawy zaprasza klub Bednarska 3, gdzie na wszystkie Panie czekać będą wyjątkowe niespodzianki. Z kolei Klub O'Key z okazji Walentynek zaprosił gości. Dla publiczności zagra DJ BOB, a swoje live show na skrzypcach zaprezentuje przesympatyczny Mad Fiddle.

Walentynki można jednak spędzić w inny sposób. Proponujemy wyjście do czechowickiego Multikina, w którym w najbliższy weekend zaprezentowane zostaną cztery nowości filmowe, w tym oczekiwana przez wielu, gorąca premiera lutego - "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.