pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 21 sierpnia 2014
  • 5 września 2014
  • wyświetleń: 2715

Finał pszczyńskego talent-show

Za nami:

Z początkiem tygodnia obyły się castingi do nowego muzycznego talent-show, organizowanego przez Niezrzeszone Koło Teatralne "take tam..." oraz Pszczyńskie Centrum Kultury. Zgłosiło się około 80 osób, spośród których trzyosobowe jury wyłoniło finałową dziesiątkę.

sing the star


Teraz cała dziesiątka zmierzy się z piosenkami, które królowały na listach przebojów w latach 2010-2014. 5 września, podczas finałowego występu na żywo, zobaczymy zmagania już tylko najlepszej trójki, która powalczy o uznanie widzów oraz główną nagrodę.

"Sing the Star" to muzyczny talent-show oparty na znanych z telewizji formatach tego typu (X-Factor, the Voice of Poland, Must Be The Music). Tym razem jednak kandydaci na nowe gwiazdy muszą zmierzyć się z muzyką konkretnej, z góry narzuconej grupy, gwiazdy, dekady, itd. Każdy uczestnik, któremu udało się przejść zmagania castingowe wylosował trenera, który przygotowuje go do kolejnego etapu (m.in. ballada, szybszy beat, hit wszechczasów).

Finał odbędzie się 5 września w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury o godzinie 17.00. Podczas tej uroczystości, widzowie wybiorą swojego zwycięzcę oraz tematykę drugiej edycji show.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie PCKulu.

Jakub Pieczka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.