pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 7 sierpnia 2014
  • 10 września 2014
  • wyświetleń: 2918

Zapisy na zajęcia dla dorosłych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Firma D-A-C-H" podaj

Za nami:

Warsztaty językowe, kursy językowe (m.in. niemiecki oraz angielski od podstaw i dla zaawansowanych), warsztaty tematyczne, artystyczne, plastyczne - to tylko niektóre propozycje zajęć dla dzieci oraz dorosłych w Szkole Języka Niemieckiego "D-A-CH" w roku szkolnym 2014 - 2015. Zapisy przyjmowane są do 12 września.

Wszystkie kursy grupowe rozpoczynają się w drugiej połowie września. Można również się zapisać na kursy oraz warsztaty, które są w trakcie realizacji.

Natomiast 19 sierpnia w godzinach 15.30-19.00 odbędzie się Dzień Otwarty, podczas którego będzie można poznać lektorów i prowadzących zajęcia, zadać wszystkie nurtujące pytania, a także zapisać się na zajęcia. Będzie można również zobaczyć, jak takie zajęcia są prowadzone i jakie materiały dydaktyczne są wykorzystywane na zajęciach.

Dzięki naszym zajęciom językowym będziecie mogli Państwo swobodnie prowadzić rozmowy oraz aktywnie komunikować się.

Kursy niemieckiego i angielskiego są organizowane są na różnych poziomach zaawansowania:
-podstawowym
-średnio zaawansowanym
-zaawansowanym

Kursy przeznaczone są dla osób, które pragną się nauczyć języka od podstaw, które pragną wzbogacić zasób słownictwa oraz być w ciągłym kontakcie z językiem angielskim bądź niemieckim. Kursy te są również doskonałą pomocą dla osób wyjeżdżających za granicę.

Zapisów można dokonywać wyłącznie telefonicznie pod numerem 605-909-765 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-15.30

Zapraszamy!



REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Firma D-A-C-H

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Firma D-A-C-H" podaj