pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 13 lipca 2014
  • 29 września 2014
  • wyświetleń: 3543

Podróżniczy konkurs fotograficzny

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza do udziału w ogólnopolskim Konkursie Fotografii Podróżniczej i Turystycznej pt. "Moje podróże małe i duże".

Formularz zgłoszeniowy - konkurs fotograficzny "Moje podróże 2014"

moje podróże 2014


Konkurs ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział wszyscy amatorzy fotografii, którzy ukończyli 16 lat. Zdjęcia mogą przedstawiać krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca, które uczestnicy konkursu podziwiali lub odwiedzali w czasie wakacyjnych wojaży. Każdy z autorów może nadesłać maksymalnie 3 fotografie w min. formacie 30x40, do nich należy dołączyć płytę CD z pracami zapisanymi w formacie JPG.

Prace razem z wypełnionym formularzem (dostępny z prawej strony artykułu) należy nadsyłać do 30 września w płaskich sztywnych opakowaniach zabezpieczających przed zniszczeniem podczas przesyłki na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec.

Powołane przez organizatora jury nagrodzi najlepszych fotografów nagrodami pieniężnymi o łącznej puli 2500 złotych.

Organizatorzy przewidują wystawę pokonkursową w GOKu w Suszcu, która trwać będzie od 9 (uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród) do 30 listopada, a także wystawę objazdową od 1 grudnia do 31 maja.

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela jego komisarz: Joanna Musiolik - tel. 32 2124491 wew. 19, e-mail: joanna@kulturasuszec.pl

BM / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.