pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 8 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1723

Czytanie bajek łączy pokolenia

W ramach tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, który upływa pod hasłem "Czytanie łączy pokolenia", Gminna Biblioteka Publiczna z Pawłowic zorganizowała wiele imprez dla najmłodszych czytelników.

Najbardziej oczekiwany przez dzieci "Piknik z biblioteką", odbył się dwa razy: najpierw w Przedszkolu nr 1 w Pawłowicach, a 4 czerwca w parku. Dzieci zabawiali bajkowi bohaterowie z Grupy Animatorów Gabi Art z Chorzowa: Biedronka, Żuczek i Psotnik, a bajki czytały księżniczka Ania i jedna z babć - Maria Orlik, która przypomniała dzieciom wierszyk o "Tadku niejadku" Wandy Chotomskiej.

Czytanie bajek łączy pokolenia - 4.06.2014 · fot. UG Pawłowice


Dzieci mogły również wykazać się swoją bajkową wiedzą, za którą miały szansę otrzymać nagrodę. Okazało się, że wszystkie dzieci świetnie sobie poradziły z konkursowymi zmaganiami.

W pikniku w parku wzięły udział dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Pawłowicach oraz Niepublicznego Przedszkola "Jaś i Małgosia" z Pawłowic.

BM / pless.pl
źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.