pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 21 marca 2014
  • 22 marca 2014
  • wyświetleń: 2051

Kamikaze Night i Hubert-S

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Club Stodoła" podaj

Za nami:

W sobotę 22 marca Klub Stodoła zaprasza na Kamikaze Night!

Super odlotowa impreza z kolorową promocją na Kamikaze!

Zabawę nakręcać będzie Hubert-S - Dj z Bielska Białej. Profesjonalnie muzyką zajmuje się od około jedenastu lat. Grając w wielu miejscach miał styczność z profesjonalnym sprzętem, na którym doskonalił swój styl muzyczny, dynamiczny sposób miksowania i prowadzenia imprez.

Gra z płyt winylowych i cd. Style muzyczne to: dance, latino, house, electro-house, trance, black music, pop, soul oraz lata 70., 80. i 90. Hubert-S wspólnie z Visciusboy-em zajmuje się także tworzeniem muzyki, o czym świadczą nagrania Your Lipps i Remakes 2008 i Perfect Push It 2011.

Wystąpił z takimi gwiazdami z zachodu jak: Shaun Baker (Niemcy), Dj Tom (Niemcy), Groove Coverage aka Dj Novus (Niemcy), Rocco (Niemcy), R.I.O. (Niemcy), Spencer & Hill (Niemcy), a także polskimi gwiazdami: C-Bool, Michał Lazar (Mayday Polska), Casteam (Rybnik), Max Fahrenthide & Hubertus (Kraków), Pesho (Żory), Grzegorz Es aka Kid Rusty (Mayday Polska), Ozi aka Martin Silence (Katowice)

Rezerwacja pod numerem tel. 664 337 524

Club Stodoła


Club Stodoła

43-200 Pszczyna
ul. Katowicka 26Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Club Stodoła

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Club Stodoła" podaj