Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 7 marca 2014
  • wyświetleń: 1724

Weekend nie tylko dla kobiet

Za nami:

Święto kobiet obchodzimy w sobotę. Jednak, nie trzeba ograniczać się tylko do jednego dnia. Można świętować cały weekend! Z tej okazji, przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych wydarzeń w naszym mieście i jego okolicy.

W piątek o godzinie 20.00 w Bugsy's Jazz Club wystąpi laureatka wielu konkursów i zdobywczyni prestiżowych nagród - Beata Przybytek. Bilety w cenie 40 złotych do nabycia w klubie.

Club Stodoła zaprasza wszystkie panie na show, które obędzie się w piątek o godzinie 20.00. Z okazji dnia kobiet, organizatorzy przewidzieli moc atrakcji. Cena biletu wynosi 10 złotych i obejmuje wejściówkę oraz drink.

Piątkowy wieczór może stać się także niezapomnianą przygodą dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, którzy zaprezentują się podczas II edycji powiatowego konkursu Mam Talent. Wydarzenie odbędzie się w sali Pszczyńskiego Centrum Kultury o godzinie 17.00.

Marcin Pastuszka
Marcin Pastuszka - zdobywca I nagrody w I powiatowej edycji Mam Talent


Świętuj 2. urodziny klubu Bednarska 3! Impreza odbędzie się w piątek. Start o godzinie 20.00. Na zgromadzonych czekać będzie muzyczna niespodzianka, konfetti, darmowe shoty oraz słodki poczęstunek.

W sobotę w Gimnazjum Katolickim w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się wystawa modeli kartonowych. Wstęp wolny w godzinach od 10.00 do 14.00.

Klubowe rytmy połączone z zabawą karaoke? To wszystko czeka na Was w Muzycznej Galerii w sobotę wieczorem. Wstęp wolny, a dla wszystkich kobiet - niespodzianka przy barze.

Z kolei w niedzielę na pszczyńskim rynku zagości giełda staroci. Jeśli masz niepotrzebne przedmioty lub jesteś zainteresowany ich kupnem - przyjdź na starówkę. Giełda czynna będzie od godziny 9.00 do 14.00.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.