pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 lutego 2014
  • wyświetleń: 1427

pless.pl poleca na weekend

Za nami:

Karnawał ma się ku końcowi, a my niezmiennie przygotowaliśmy dla Was najciekawsze propozycje z naszego regionu.

W piątek odbędą się trzy koncerty. Pierwszy z nich odbędzie się w Klubie "13" o godzinie 19.00, a zagrają zespoły Serso i Redakcja. Bilety w dniu koncertu dostępne będą w kasie za 15 złotych.

Drugą propozycją na piątkowy wieczór jest koncert zespołu Koncert Absynth w Muzycznej Galerii. Start o godzinie 20.00. Wstęp jest bezpłatny.

Z kolei w Klubie Palisander zagra grupa Lipali. Bilety w cenie 35 złotych do nabycia w Klubie i TIGRE fitness CLUB Agnieszka Zięba. Koncert odbędzie się w ramach akcji wspierającej fundację DKMS Polska, która ma na celu zebranie jak najwięcej chętnych osób do rejestracji jako potencjalnych dawców szpiku kostnego dla osób chorych na białaczkę.

zespół lipali
Zespół Lipali zagra 21 lutego w Klubie Palisander


W sobotę klub Bednarska 3 organizuje imprezę z Chwytakiem i DJ Wiktorem. Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00. Wejściówka kosztuje 7 złotych.

Natomiast w sobotę o godzinie 16.30 i niedzielę o 15.30 Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na komedię Aleksandra Fredry "Gwałtu, co się dzieje!" w wykonaniu członków Czechowickiego Teatru Muzycznego Movimento.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.