Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 2 października 2013
  • 7 listopada 2013
  • wyświetleń: 2003

Jesienne zajęcia w Jankowicach

Pszczyńskie Centrum Kultury organizuje cykl warsztatów tanecznych i fotograficznych w Jankowicach. Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 15.

warsztaty taneczne jankowice


warsztaty fotograficzne jankowice


Warsztaty fotograficzne z zakresu solarigrafii, panoramy oraz HDR poprowadzi Jerzy Rzechanek - dyplomowany instruktor fotografii. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów gimnazjum i szkół średnich oraz dorosłych. Spotkania odbywać się będą czwartki: 10.10, 24.10 oraz 07.11 w godzinach 17.00 - 20.00.

Zajęcia taneczne przeznaczone są dla gimnazjalistów i uczniów szkół średnich. Warsztaty odbywać się będą w soboty: 26.10, 09.11, a także 16.11 w godzinach 10.00 - 13.00. Zajęcia poprowadzi Daria Nędza - certyfikowany nauczyciel tańca hip-hop i dancehall.

Jeśli nie odpowiada Ci propozycja przygotowana w Twojej miejscowości, śmiało skorzystaj z warsztatów przygotowanych w sąsiednich sołectwach. Zapisy przyjmowane są mailowo (sekretariat@pckul.pl) i telefonicznie (32 210 45 51) w Pszczyńskim Centrum Kultury lub w przypadku zajęć tanecznych, fotograficznych i teatralnych osobiście na pierwszych zajęciach.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.