pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 września 2013
  • 10 października 2013
  • wyświetleń: 3397

Dom Kultury+ bezpłatny kurs tańca

Za nami:

Rusza drugi etap projektu "Dom Kultury +" realizowanego przez PCKul. W najbliższych tygodniach w ośmiu sołectwach Pszczyny odbędzie się cykl bezpłatnych warsztatów.

Pszczyńskie Centrum Kultury


Paleta zajęć jest na tyle szeroka - od tańca przez plastykę po kulinaria, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Zaczynamy od Czarkowa, gdzie już w najbliższy czwartek (26.09) o 17.00 rozpoczyna się seria zajęć tanecznych, prowadzonych przez finalistkę programu "You Can Dance" Iwonę Tchórzewską.

Bezpłatne warsztaty skierowane do młodzieży (od V klasy szkoły podstawowej po licealistów) odbywać się będą przez trzy kolejne czwartki w godzinach 17.00 - 20.00 w Szkole Podstawowej nr 6 w Czarkowie.

W programie streetdance, dancehall, hip-hop, taniec nowoczesny i jazz. Zapisy mailowo (sekretariat@pckul.pl) i telefonicznie (32 210 45 51) w Pszczyńskim Centrum Kultury lub osobiście na pierwszych zajęciach.

Nie siedź w domu - przyjdź i tańcz! To nic nie kosztuje! Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.