pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 29 maja 2013
  • 4 czerwca 2013
  • wyświetleń: 2049

V Piknik Rodzin Zastępczych

Za nami:

4 czerwca (wtorek) o 16.00 już po raz piąty odbędzie się Piknik dla Rodzin Zastępczych i Zaprzyjaźnionych.

Głównym jego przesłaniem jest promowanie idei rodzicielstwa zastępczego. To również okazja do spotkania rodzin zastępczych z terenu naszego powiatu, oraz przyjaciół naszego domu. Wspólnie spędzony czas jest okazją do dzielenia się swoimi radościami i smutkami.

W godzinach od 16.00 do 20.00 odbywać się będą zabawy integracyjne dla dzieci: konkurs plastyczny, konkurs sportowy, "malowanie buzi", "wesołe baloniki", przejażdżka bryczką i motorem po dzielnicy " Stara Wieś", trampoliny i zjeżdżalnia, cukrowa wata, zabawy z chustą, kącik fryzjerski. Podczas trwania imprezy na gości czeka słodki poczęstunek oraz kiełbaski z grilla. Zabawy przy muzyce poprowadzi DJ Owen, będzie również okazja do wspólnego śpiewania.

Impreza tradycyjnie będzie miała miejsce przy Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań" przy ul. Paderewskiego 3 w Pszczynie. Organizatorzy zapraszają wszystkie rodziny zastępcze wraz z dziećmi do udziału w imprezie, a także osoby zainteresowane ideą rodzicielstwa zastępczego (bliższe informacje pod nr tel. 32 210-42-92 wew. 28).

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.