pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 24 lutego 2013
  • wyświetleń: 10370

"Piykne frele na Pszcziynie"

Ponad 800 osób polubiło w ciągu pierwszego tygodnia profil Spotted Pszczyna na Facebooku. Przypomnijmy - strony typu "spotted" mają na celu zapoznanie się osób, które wpadły sobie w oko i chciałyby się bliżej poznać.

spotted pszczyna
Profil Spotted Pszczyna w ciągu pierwszego tygodnia działania zgromadził ponad 800 fanów.


Hitem ostatnich godzin na pszczyńskim profilu jest wpis spottera, który szuka "piykncyh frel na Pszcziynie". Pełny wpis prezentujemy poniżej.

"Kiedy żech szedł w niedziela do kościola pieyknie wyrychtowany patrza! Dup jakieś młode frele cisną obok!... Noga to długo po sama ziemia, dupa krąglo, gymba piykno! Jedna blondyno, a drugo czorno. Nie pochytoł żech do nich, bo moja stara szła zy mna.. Chopy pomożcie! Kaj to na Pszcziynie takie piykne frele można chycic jak w ta niedziela?"

Strona "Spotted Pszczyna" jest dostępna na Facebooku oraz na portalu pless.pl w serwisie "rozrywka.pless.pl". Poszukujący i poszukujące nieznajomych mogą zamieszczać swoje strony zarówno poprzez wiadomości FB jak i na portalu pless.pl, wypełniając anonimowo formularz.

ups / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.