pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 lutego 2013
  • 24 lutego 2013
  • wyświetleń: 5541

Maraton zumby dla Szymka!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj

Za nami:

W niedzielę 24 lutego w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju odbędzie się charytatywny maraton, z którego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację małego Szymka.

maraton zumby


Szymek urodził się w 25 tygodniu ciąży. Jego przyszłe życie i rozwój zależy od rehabilitacji. Aby mógł tak jak każdy z nas podziwiać świat, biegać, korzystać z wszystkich radości jakie niesie życie, potrzebne są środki finansowe na leki i profesjonalne ćwiczenia.Pszczyńskie zumbiarki i nie tylko pragną pomóc małemu Szymonkowi. Podczas trzygodzinnego maratonu zumby, który odbędzie się w niedzielę 24 lutego w hali GOSiR-u w Goczałkowicach-Zdroju, przewidziano wiele atrakcji - m.in. hip hopowy pokaz w wykonaniu grupy "The One", pokaz tańca orientalnego "Saida Dance Academy" oraz wiele tanecznych niespodzianek. Maraton poprowadzą profesjonalni instruktorzy.

Impreza potrwa od godziny 15.00 do 18.30. Wstęp 15 złotych (dzieci do 12 lat za darmo). Telefoniczna rezerwacja biletów pod numerami: 537 097 443, 600 446 479, 608 469 290. Dochód z maratonu zostanie przekazany na leczenie Szymonka.

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOSIR Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj