pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 19 listopada 2012
  • wyświetleń: 1735

Konkurs Kół Gospodyń Wiejskich

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu serdecznie zaprasza wszystkie członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu pszczyńskiego do udziału w konkursie na oryginalny wieniec adwentowy wykonany z naturalnych materiałów.

plakat


regulamin konkursu

Zadaniem uczestniczek konkursu jest własnoręczne wykonanie oryginalnego wieńca adwentowego z naturalnych materiałów, nawiązującego do śląskich tradycji wykonywania ozdób. Wieńce o średnicy wynoszącej około 60 cm mają być wyplecione i wykonane
ręcznie.

Konkurs ma zasięg powiatowy, tzn. w konkursie mogą wziąć udział członkinie wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie powiatu pszczyńskiego. Do konkursu nie mogą przystąpić indywidualni uczestnicy. Warunkiem uczestnictwa konkursie jest nadesłanie karty zgłoszenia (można pobrać w kolumnie obok) do dnia 28 grudnia 2012 roku.

Karty zgłoszeń można wysłać na adres Gminnego Ośrodka Kultury, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec bądź dostarczyć osobiście. Biuro jest czynne od pn. do pt. w godz. 8.30-19.30. Ogłoszenie wyników i prezentacja wieńców odbędzie się podczas Koncertu Noworocznego w sali widowiskowej DK w Suszcu w dniu 4 stycznia 2013 roku. Prace oceniane będą rzez jury powołane przez GOK.

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj