pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 23 września 2011
  • 13 listopada 2011
  • wyświetleń: 8499

II Suszecka Jesień Kulturalna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Jesień w Suszcu upływa pod znakiem kultury i spotkań ze sztuką Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza wszystkich mieszkańców gminy, całego powiatu pszczyńskiego oraz sąsiednich miejscowości na II Suszecką Jesień Kulturalną, której korzeni należy szukać w dawnych Dniach Suszca.

raz dwa trzy


Suszecka Jesień Kulturalna GOK


Zespół Enej


W tym roku w ramach całego wydarzenia przygotowano aż 7 imprez.
Tegoroczna inauguracja II Suszeckiej Jesieni Kulturalnej odbyła się z wielkim rozmachem za sprawą koncertu zespołu Raz, Dwa, Trzy, który zaplanowano na 13 października na godz. 19.00.

Nowością II Suszeckiej Jesieni Kulturalnej będzie Śląski wieczór poetycki połączony z wernisażem fotograficznym regionalnych artystów. Spotkanie odbędzie się 25 października o godz. 19:00. Gośćmi specjalnymi wieczorku poetyckiego będą Wacław Kostrzewa i Tadeusz Kolorz. Wieczorkowi towarzyszyć będzie wernisaż fotograficzny zdjęć wykonanych techniką otworkową przez śląskich artystów oraz prace nadesłane na konkurs "Moje podróże małe i duże". Wstęp wolny.

5 listopada zapraszamy Państwa na VIII Turniej Zespołów Ludowych Ziemi Pszczyńskiej im. M. Cieśli "Jak ze Suszca powędruję" . Turniej rozpocznie się o godz. 15:00. Gościem specjalnym Turnieju będzie czeski zespół GOROL. Wstęp wolny.

Dzień później tj. 6 listopada od godz. 16.00 zapraszamy wszystkich na VI Przegląd Amatorskich Kabaretów "W deche". Gwiazdą Przeglądu będzie Kabaret Hrabi, która po zmaganiu młodych kabareciarzy zaprezentuje swój program "Savoir-Vivre". Wstęp wolny - obowiązują wejściówki (do odebrania w GOK Suszec) i limit miejsc na widowni.

Koncert "Folkowo, czyli młodzieżowo" to niezwykłe spotkanie z dwoma zespołami "Zawiało" i "Enej", które odbędzie się 10 listopada o 18.00. Bilety w cenie 15 zł.

Kolejną atrakcją będzie premiera spektaklu "Spokojny weekend" w wykonaniu Grupy Teatralnej działającej przy Kole Związku Górnośląskiego w Suszcu w reżyserii Bogusława Musiolika. W związku z ogromnym zainteresowaniem spektaklami wystawianymi przez Grupę Teatralną z Suszca zapraszamy na dwie premiery, które odbędą się 11 listopada o godz. 16.00 i 18.30. Wstęp wolny - obowiązują wejściówki (do odebrania w GOK Suszec) i limit miejsc na widowni.

II Suszecką Jesień Kulturalną zakończy koncert "Muzyka w Barwach Jesieni" w Kościele Parafialnym w Suszcu w dniu 13 listopada o godzinie 17.00.

Wszystkie imprezy za wyjątkiem koncertu "Muzyka w Barwach Jesieni" odbędą się w Sali DK w Suszcu. Bilety oraz wejściówki można nabyć w biurze GOKu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00.

II Suszecka Jesień Kulturalna to cykl 7 znakomitych imprez, które z pewnością zaspokoją gusta wszystkich mieszkańców naszego regionu.

new / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj