pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 23 czerwca 2011
  • 12 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 4289

Konkurs: Moje podróże małe i duże

Za nami:

Przed nami czas licznych wojaży i wypraw. Dlaczego by nie uchwycić tych chwil? Spróbuj i podziel się z nami swoimi wakacyjnymi odkryciami - zachęca Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu.

Moje podoze GOK Suszec


Zapraszamy do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym dla amatorów na interpretację tematu "Moje podróże małe i duże". Trzy wybrane przez siebie prace w formacie JPG
o wymiarach min. 1200x1600 pikseli i max w plikach nie przekraczających 1MB należy na nośnikach pamięci dostarczyć do końca wakacji (31 sierpnia) do Domu Kultury w Suszcu.

Zdjęcia powinny być opisane (imię i nazwisko, adres autora, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia, nazwa fotografowanego obiektu - niekoniecznie), miejsce dokonania zdjęcia oraz oświadczenie
o posiadaniu praw autorskich do zdjęć i zgodę na przetwarzanie danych osobowych). Zachęcamy do udziału czekają cenne nagrody.

Szczegóły oraz regulamin dostępne w Domu Kultury w Suszcu oraz na stronie www.gok.suszec.pl.

new / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.