pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 3 kwietnia 2011
  • 13 czerwca 2011
  • wyświetleń: 20439

5 tys. widzów na Strasznym dworze

W sobotę wieczorem na tarasach pszczyńskiego zamku odbyła się opera Stanisława Moniuszki "Straszny Dwór". Było to pierwsze tego typu wydarzenie muzyczne w Pszczynie. Spektakl w reżyserii Wiesława Ochmana obejrzało 5 tys. widzów!

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego oryginalnego wydarzenia.

Straszny Dwór na tarasach zamku · fot. Muzeum Zamkowe w Pszczynie


Dyrekcja i pracownicy Muzeum Zamkowego w Pszczynie dziękują wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia i obejrzeli operę plenerową "Straszny Dwór". Specjalne podziękowania składamy wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji tego przedsięwzięcia - Zarządowi Województwa Śląskiego, Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Śląskiego, Urzędowi Miejskiemu w Pszczynie, Pszczyńskiemu Centrum Kultury, Starostwu Powiatowemu w Pszczynie, Szkole Podstawowej nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie, Publicznemu Gimnazjum nr 1 w Pszczynie, Publicznemu Gimnazjum nr 3 w Pszczynie oraz sponsorom - firmie Ustronianka i Remondis.

new / pless.pl, źródło: Muzeum Zamkowe

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.