pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 21 marca 2011
  • 22 marca 2011
  • wyświetleń: 9565

Muzycy z naszego powiatu w TVP 2

Po raz kolejny w miniony weekend na antenie TVP 2 mogliśmy oglądać Mirka Lazarka i Marcina Weidemana w programie "Bitwa na głosy". Drużyna Piotra Kupichy, w której występują na scenie, dostała się do kolejnego etapu.

Ekipa Piotra Kupichy
Ekipa Piotra Kupichy · fot. tvp.pl


Tym razem ekipa wokalisty zespołu Feel wykonała przebój "We will rock you" zespołu Queen. Choć mieszkańców naszego powiatu tym razem nie słyszeliśmy, to zadbali o choreografię występu, który spodobał się jury konkursu.

Występ zespołu Piotra Kupichy, a także pozostałych muzyków znajdziecie na stronie tvp.pl.

W widowisku "Bitwa na głosy" bierze udział osiem gwiazd polskiej muzyki. Udały się one do swoich rodzinnych miejscowości, aby na zorganizowanych tam castingach poszukać uzdolnionych wokalistów, którzy zasilili szeregi ich zespołów.

Po skompletowaniu poszczególnych grup (liczących po 16 osób) ich członkowie przeszli intensywny kurs śpiewania oraz wraz ze sztabem specjalistów pracowali nad swoimi wokalnymi umiejętnościami, scenicznym wizerunkiem czy choreografią.

W programie, co tydzień najsłabsza z grup odpada (wyjątkiem były 2 pierwsze odcinki, które tworzą całość z trzecim). W trzecim odcinku pożegnano Krzysztofa Cugowskiego.

W finale zmierzą się ze sobą dwie najlepsze grupy. Zwycięzcy wskażą cel, związany z ich rodzinną miejscowością, na który przeznaczone zostaną wygrane przez nich pieniądze.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.