pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 lutego 2011
  • 7 marca 2011
  • wyświetleń: 5338

Anna Jantar na Dzień Kobiet

Za nami:

Nie można było jej nie kochać! Osobowością swą zniewalała wszystkich. Miała talent, urodę, bezpośredniość - wszystko, czym można oczarować innych... mówili o czołowej polskiej piosenkarce lat 70. jej bliscy.

Anna Jantar na Dzień Kobiet


Autorka książki “Wspomnienia o Annie Jantar” Mariola Pryzwan pisze: “Anna Jantar nie tylko była. Mówią, że JEST”. I na pewno jest zdaniem Basi Szczypki, która bez wahania wybrała repertuar Bursztynowej Dziewczyny, przygotowując recital. Baśka lubi pop. Oryginalne nagrania Anny Jantar poznała niedawno, przygotowując występ, ale piosenki, które śpiewała Jantar zna od dziecka, bo słucha wykonań Natalii Kukulskiej. Basia widzi podobieństwa w stylu obu Gwiazd, zachwyciły ją utwory Jantar, ale kilka wykonań córki bardziej przypadło jej do gustu i to one staną się wzorem jej własnych interpretacji. Ulubione przeboje Anny Jantar to Nie wierz mi, nie ufaj mi, Gdzie są dzisiaj tamci ludzie i Moje jedyne marzenie A za co, Baśka lubi piosenki Anny Jantar? Za pozytywną energię i odrobinę melancholii, za ich uniwersalność, no i za to, że łatwo wpadają w ucho i się je nuci i podśpiewuje.

Baśka zaśpiewa kilkanaście utworów Anny Jantar w nowoczesnej i zaskakującej aranżacji Mariusza Bogaczyka i Rafała Cymorka, będą jej ulubione, nie zabraknie też absolutnego hitu “Tyle słońca w całym mieście”. Wokalistce będą towarzyszyć: Arkadiusz Michalik (gitara), Mariusz Bogaczyk (pianino), Mariusz Mika (trąbka) i Andrzej Żydek (perkusja) oraz Kaśka Zbyszyńska i Magdalena Pietrzyk (chórki) Realizatorem i producentem recitalu jest Rafał Cymorek. Zapraszamy 8 marca o 18.00 do Pszczyńskiego Centrum Kultury. Bilety na koncert mogą sprawić naszym paniom ogromną radość.

new / pless.pl, źródło: PCKul

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.