pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 lutego 2011
  • wyświetleń: 3513

Nowy klub w Pszczynie

Za nami:

Jesteś człowiekiem z pasją? Grasz, fotografujesz, piszesz, tworzysz? Masz mnóstwo pomysłów na to, jak spędzić wolny czas a przy okazji zarazić tym innych? Chcesz pokazać, że w Pszczynie są ludzie z inicjatywą twórczą? Jeżeli na te wszystkie pytania odpowiedziałeś "tak" zapraszamy Cię do naszego klubu.

Pszczyński Klub Nauki i Sztuki powstaje z myślą o zrzeszeniu tych ludzi, którzy chcą pokazać innym swoje pomysły, talenty, zainteresowania i wspólnie zrobić coś dla pszczyńskiej kultury. To miejsce, w którym klubowicze będą mogli wspólnie lub indywidualnie zrealizować różne projekty. Wernisaż, spektakl, wystawę i co tylko gra w duszy artystycznej i…naukowej, bo przecież to Pszczyński Klub Nauki i Sztuki. Będą mogli się tu zrealizować wszyscy, bez względu na wiek, zawód czy miejsce zamieszkania, bo liczy się pomysł!

Inauguracja klubu odbędzie się 25 lutego w Pszczyńskim Centrum Kultury. Z tej okazji grupa ludzi z różnych sfer (studenci, uczniowie, dorośli) przygotowali spektakl poetycko-muzyczny.

Po inauguracji zachęcamy do obejrzenia wernisażu fotograficznego oraz do udziału w spotkaniu organizacyjnym dla wszystkich, którzy będą zainteresowani działaniem w klubie.

Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę na wzbogacenie życia kulturalnego naszego miasta oraz tych, którzy po prostu chcieliby zobaczyć spektakl i wystawę, a tym samym zażyć troszeczkę emocji.

Szczegóły na temat inauguracji już wkrótce. Więcej informacji pod adresem pknis_info@gazeta.pl.

Pszczyński Klub Nauki i Sztuki / PKNiS

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.