pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 8 lutego 2011
  • wyświetleń: 1710

GOK Suszec: konkurs poezji

Za nami:

Piszesz wyłącznie do szuflady?! Zmień to! Masz niepowtarzalną szansę by Twoja twórczość ujrzała światło dzienne!

Od 20 stycznia do 11 marca trwa Konkurs Poezji Twórczości Własnej organizowany z myślą o rozwijaniu twórczości poetyckiej wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych naszego powiatu, a także w celu pobudzaniu zamiłowania do poezji jako dziedziny sztuki.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu pragnie zachęcić młodych (i nie tylko) do odkrywania siebie oraz postrzegania otaczającego ich świata i ludzi w szerszym, bardziej emocjonalnym kontekście. Konkurs jest otwarty, adresowany do dzieci szkół podstawowych, młodzieży gimnazjalnej oraz młodzieży szkół średnich, a także do osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Powiatu Pszczyńskiego. Każdy uczestnik może złożyć maksymalnie dwa, nigdzie dotąd niepublikowane utwory poetyckie o dowolnej tematyce.

Zgłoszenie odbywa się poprzez osobiste lub listowne złożenie koperty z własnymi utworami poetyckimi – wierszami z dokładnym adresem zwrotnym, w biurze Domu Kultury w Suszcu (ul.Ogrodowa 22, 43–267 Suszec). Więcej informacji oraz regulamin znajdziecie na stronie www.gok.suszec.pl.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas koncertu Marcina Wyrostka – 20 marca w GOK.

new / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.