pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 10 listopada 2006
  • wyświetleń: 5216

Czat z Waldemarem Januszewskim

Waldemar Januszewski, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd burmistrza Pszczyny wziął udział w czacie na portalu pless.pl 10 listopada. Poza rozmową z mieszkańcami przedstawił się także w krótkim, minutowym nagraniu.Waldemar Januszewski ma 44 lata jest z zawodu automatykiem, absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na wydziale Pedagogiczno-Artystycznym. Ukończył Wyższą Szkołę Edukacji na kierunku Pedagogika z informatyką oraz studia podyplomowe na UŚ w zakresie pedagogiki specjalnej, podyplomowe studia na Akademii Pedagogicznej w Krakowie specjalność Zarządzanie Oświatą.

Waldemar Januszewski to nauczyciel dyplomowany w Zakładzie Poprawczym w Pszczynie. W latach 1995-2005 prowadził działalność gospodarczą. Kandydat PiS to z zamiłowania pszczelarz i żeglarz, założyciel i członek Stowarzyszenia Pożytku Publicznego „Omnibus” w Porębie. Należy do Polskiego Związku Pszczelarskiego, Polskiego Związku Łowieckiego wspiera działalność sportową dzieci i młodzieży w Stowarzyszeniu Tenisa Stołowego. Jest żonaty, dwoje dzieci. Doświadczenie samorządowe zdobył pełniąc funkcję radnego miejskiego.

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.