pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 13 sierpnia 2009
  • wyświetleń: 7189

Żubrowisko 2009 coraz bliżej

Zapraszamy zespoły muzyczne do uczestnictwa w Przeglądzie Amatorskich Zespołów Młodzieżowych „Żubrowisko 2009”. Impreza ta odbędzie się w dniu 6 września. Gwiazdą będzie zespół Cree.

Żubrowisko 2009 coraz bliżej
Cree


Od godziny 10.00 do 13.00 będą trwały warsztaty w Pszczyńskim Centrum Kultury, które poprowadzą zawodowi muzycy. Zajęcia te będą z zakresu vocal, gitara i perkusja. Osoby te również będą przesłuchiwać dostarczone dema i dokonają selekcji zespołów, następnie po południu ocenią występny i wybiorą finalistę Żubrowiska 2009 roku. Tegoroczne Przeglądy odbędą się na rynku i rozpoczną się po godzinie 14.00, a zakończą się koncertem finałowym i występem gwiazdy wieczoru o 19.30.

Nagrodami w konkursie będą:
- nagroda Starosty Pszczyńskiego o wartości 1500 zł
- nagroda Burmistrza Pszczyny o wartości 1500 zł,
- wyróżnienia

Zakwalifikowane zespoły otrzymają bezpłatne nagranie swojego koncertu w postaci płyt CD oraz komplet zdjęć na CD .

Regulamin i karty zgłoszeniowe dostępne są w Starostwie Powiatowym w Pszczynie w Wydziale Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej- pokój 8 oraz na stronie www.powiat.pszczyna.pl/public/files/225_regulamin_zubrowisko_2009.doc target=_blank class=dodaj>powiat.pszczyna.pl - nowy regulamin.

Zainteresowane zespoły mogą dostarczyć osobiście lub nadesłać zgłoszenia wraz z nagranym demo pod adres: Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Wydział Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej, ul. 3 Maja 10, 43-200 Pszczyna. Zgłoszenia są przyjmowane od 22 czerwca do 21 sierpnia. Zapraszamy do uczestnictwa.

Patronem medialnym imprezy jest portal pless.pl.

new / pless.pl

Źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.