pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 7 maja 2009
  • wyświetleń: 3975

Plessart poszukuje wolontariuszy

Stowarzyszenie Artystyczne „Plessart” zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą pomóc w ramach wolontariatu podczas imprez organizowanych przez nasze stowarzyszenie.

W najbliższym czasie będą to dwa wydarzenia: 16 maja - warsztaty ceramiczne dla dzieci, które odbędą się w pszczyńskim skansenie oraz 6 i 7 czerwca - Festiwal Ceramiki w Zabytkowym Parku Pszczyńskim, połączony z warsztatami ceramicznymi dla dzieci w Stajniach Książęcych.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w organizowanych imprezach prosimy o kontakt z naszym stowarzyszeniem. Szczegółowych informacji udziela Dawid Wuzik, tel. 783-891-923 lub e-mail: dawid.wuzik@gmail.com .

Plessart

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.