pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 7 maja 2009
  • wyświetleń: 2910

Grzegorz Kasdepke w Pszczynie

Co to są związki frazeologiczne, zasady dobrego wychowania, które powinien znać każdy oraz jak zrobić "mordoklejki" - to niektóre tematy, które poruszył na spotkaniu autorskim Grzegorz Kasdepke.

Grzegorz Kasdepke w Pszczynie


W dniu 6 maja na spotkaniu zorganizowanym przez M-PBP w Galerii "13" spotkał się z uczniami klas IV SP nr 4 w Pszczynie. Nasz gość bardzo ciekawie opowiadał o swojej twórczości. Mówił jak powstają jego książki, kto to jest literat i tekściarz. Autor szybko nawiązał kontakt z młodą publicznością, która bez obaw zadawała mu nawet najbardziej osobiste pytania.

Podczas spotkania wszyscy zainteresowani mogli również kupić książki Pana Grzegorza. W oczekiwaniu na autograf do autora ustawiła się długa kolejka. Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke, w którym wzięło udział ponad 60 osób okazało się dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem i dobrą zabawą.

Grzegorz Kasdepke w Pszczynie


Grzegorz Kasdepke (ur. 1972) - autor książek dla dzieci i młodzieży, dziennikarz. Jest autorem scenariuszy programów telewizyjnych dla dzieci. Przez kilka lat był redaktorem naczelnym "Świerszczyka". Jego książka pt.: "Kacperiada" została wyróżniona w konkursie na Dziecięcy Bestseller roku 2001, a w roku 2002 otrzymała nagrodę literacką im. Kornela Makuszyńskiego. Kasdepke przyznaje, że największą inspiracją dla jego książek jest kilkunastoletni syn Kacper.

M-PBP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.