pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 8 października 2008
  • wyświetleń: 1735

Konkurs: Rysujemy do kalendarza

Zgodnie z tradycją, która przyjęła się w Gminie Goczałkowice-Zdrój, Wójt Gminy ogłasza konkurs plastyczny na rysunek, który zostanie wykorzystany przy opracowaniu kalendarza do segregacyjnej zbiórki odpadów.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w Goczałkowicach-Zdroju. Poelga na wykonanie rysunku lub obrazy na formacie nie większym niż A3.

Wiodącym tematem w pracach powinno być słowa M.Grechuty: "...Zostawcie nam czysty kawałek świata / Zostawcie nam strumyka czysty bieg. / Zostawcie nam lasy, ogrody w kwiatach, / Czyste powietrze, zimą czysty śnieg...".

Termin składania prac kończy się 31 października. Przed złożeniem prac w Urzędzie Gminy Goczałkowice-Zdrój (pokój nr 205) pamiętać należy o odpowiednim opisie pracy. Na jej odwrocie należy umieścić: imię i nazwisko, wiek autora, klasa, adres szkoły,
imię i nazwisko opiekuna.

Celem konkursu to, między innymi: popularyzacja ekologii i jej zagadnień, zainteresowanie młodego człowieka ekologią, ukazanie wrażliwości plastycznej dzieci i młodzieży, przybliżenie i integracja sztuki i ekologii, propagowanie wśród dzieci i młodzieży aktywności twórczej, a także promowanie szczególnie uzdolnionej młodzieży.

new / pless.pl

Źródło: GOK Goczałkowice-Zdrój

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.