pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 czerwca 2007
  • wyświetleń: 1359

Rękawiczka Melpomeny dla teatru

W środę 13 czerwca na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach odbył się I Festiwal Teatralny "O Rękawiczkę Melpomeny". Nagrodę Główną zdobył zespół ze Szkoły Podstawowej w Warszowicach za spektakl pt. "Calineczka".

"Rekawiczka Melpomeny" powędrowała do warszowickiego zespołu teatralnego, dla którego sztukę wyreżyserowała Iwona Cholewa. Wyróżnienia, czyli "Brylanty z Naszyjnika Melpomeny" otrzymali: grupa teatralna "Fantazja" ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Pawłowicach za spektakl pt. "Wygrana" w reżyserii Michaliny Kazior i grupa teatralna "Świetliki" ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Pawłowicach za spektakl pt. "Przygody Wojtusia i Onyszka".

Jury przyznało także wyróżnienia Aktorskie ("Perły z Naszyjnika Melpomeny") dla Marty Herman z SP w Pielgrzymowicach za rolę Calineczki, Piotra Karzełka z ZSP w Golasowicach za rolę narratora w spektaklu pt. "Kopciuszek - obrazek współczesny", a także Kamila Iwańca i Adriany Grzelak z SP Nr 2 w Pawłowicach za role rodziców w sztuce "Wygrana".

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.