Najnowsze

  • 9 lipca 2024
  • wyświetleń: 474

Potrzebujesz pomocy? Skorzystaj z aktualnej listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa

Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa to źródło informacji o instytucjach i organizacjach udzielających nieodpłatnych porad rodzinnych czy psychologicznych na terenie powiatu pszczyńskiego. Korzystając z niej, dowiesz się, gdzie szukać pomocy w zakresie praw konsumentów, dziecka, pacjenta, osób niepełnosprawnych i nie tylko.

porady prawne, prawnik , prawo, poradnictwo
Potrzebujesz pomocy? Skorzystaj z aktualnej listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa · fot. powiat


Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa zawiera dane jednostek uporządkowane według tematyki poradnictwa, w tym instytucji i organizacji działających na terenie powiatu pszczyńskiego, a także jednostek ogólnopolskich.

Mieszkańcy na nowej liście jednostek nieodpłatnego poradnictwa znajdą m.in. zaktualizowane adresy i dane kontaktowe, dni i godziny działalności poszczególnych jednostek, adresy stron internetowych, kontakt mailowy oraz kryteria dostępu.

Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa obejmuje przede wszystkim jednostki świadczące pomoc w zakresie poradnictwa rodzinnego, psychologicznego oraz z zakresu pomocy społecznej, praw konsumentów, praw dziecka, praw pacjenta, praw osób niepełnosprawnych, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy i prawa podatkowego.

Zawiera także wykaz jednostek, które udzielają bezpłatnej pomocy w rozwiązywaniu problemów alkoholowych i innych uzależnień, przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie oraz w ramach interwencji kryzysowej bezrobotnym i osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa aktualizowana jest raz w roku.

Plik do pobraniaLista jednostek nieodpłatnego poradnictwa 2024.

ar / pless.pl

źródło: Powiat Pszczyński

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.