Najnowsze

  • 15 maja 2024
  • 16 maja 2024
  • wyświetleń: 7581

Pili piwo w parku, mieli przy sobie narkotyki. Policja znalazła w mieszkaniu marihuanę

Policjanci SPPP w Bielsku-Białej patrolując rejon Parku Zamkowego w Pszczynie zauważyli dwóch mężczyzn, którzy pili piwo. W związku z popełnionym wykroczeniem mundurowi podjęli interwencję. Wylegitymowali mężczyzn, a w ich kieszeniach znaleźli substancje zabronione.

Pili piwo w parku, mieli przy sobie narkotyki. Policja znalazła w mieszkaniu jednego z nich marihuanę
Pili piwo w parku, mieli przy sobie narkotyki. Policja znalazła w mieszkaniu jednego z nich marihuanę · fot. KPP Pszczyna


22-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego miał przy sobie 5 działek dilerskich suszu marihuany, a jego 18-letni kolega 4 tabletki ecstasy. Dodatkowo podczas przeszukania mieszkania 22-latka stróże prawa zabezpieczyli prawie 40 działek dilerskich marihuany.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i postawiono im zarzut posiadania środków odurzających. Zabezpieczone substancje trafiły do laboratorium w celu dalszych badań, a sprawa zostanie rozpatrzona przez sąd. Każdemu z nich grozi kara do 10 lat więzienia.

ar / pless.pl

źródło: KPP Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.