Najnowsze

  • 15 maja 2024
  • wyświetleń: 355

Warsztaty językowe Euroweek

W dniach 26 - 30 kwietnia chętni uczniowie klas V - VIII ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie oraz Szkoły Podstawowej im. Józefa Weszki w Rudołtowicach wzięli udział w warsztatach językowych "Euroweek - Szkoła Liderów" w Międzygórzu w Kotlinie Kłodzkiej.

Warsztaty językowe Euroweek - 26-30.04.2024 · fot. SP nr 1 w Pszczynie


Warsztaty prowadzili wolontariusze z różnych części świata, m.in. z Peru, Gruzji, Kazachstanu, Indii czy Filipin. Poprzez gry i zabawy językowe uczestnicy budowali pewność siebie, rozwijali zdolności komunikacyjne, uczyli się pracy w grupie oraz tolerancji. Przede wszystkim jednak podnosili swoje umiejętności językowe, ponieważ wszystkie zajęcia prowadzone były w języku angielskim. Szeroki program warsztatów obejmował także prezentacje krajów pochodzenia wolontariuszy. Dzięki nim uczestnicy mogli poznać tradycję, religię oraz zwyczaje różnych stron świata.

W czasie warsztatów odbyły się również wycieczki po Międzygórzu i okolicach, m.in. do wodospadu Wilczki, a także na Szczeliniec w Górach Stołowych oraz do Kopalni Złota "Złoty Stok".

Zaangażowanie uczniów w warsztaty było ogromne i zwieńczone otrzymaniem certyfikatów. Powróciliśmy do domów z niezwykłym bagażem doświadczeń i pozytywnych emocji.

źródło: SP nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie" podaj