Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 28 marca 2019
  • 30 marca 2019
  • wyświetleń: 38630

[FOTO] Kolizja na ul. Cieszyńskiej. Kierowca BMW odnaleziony

W czwartek, 28 marca około godziny 7.50 na ul. Cieszyńskiej na granicy Pszczyny i Łąki doszło do wypadku, w wyniku którego ucierpiał kierowca jednośladu. Szczęśliwie, pomimo tego, że uderzył w słup, drzewo i przęsło betonowego ogrodzenia, nie odniósł poważnych obrażeń ciała.

Wypadek na ul. Cieszyńskiej. Motorower zderzył się z BMW - 28.03.2019 · fot. pless.pl


18- latek jechał na swoim motorowerze w stronę Pszczyny. Znajdując się na granicy Pszczyny i Łąki utracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Na ten moment nie są znane dokładne okoliczności tego zdarzenia. To wskażą wyniki prowadzonego postępowania.

Wiadomo, że w tamtym czasie od strony miasta jechał kierowca czarnego BMW X1 na niemieckich numerach rejestracyjnych. Odjechał z miejsca zdarzenia, dlatego policjanci prosili mieszkańców o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Jeszcze tego samego dnia, dzięki informacjom przekazanym przez internautów, policjanci dotarli do kierującego tym pojazdem.

Trwa policyjne dochodzenie w tej sprawie.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.