pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 10 listopada 2022
  • wyświetleń: 928

Podnosić kompetencje - uczniowie z PZS nr 1 w Hiszpanii

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

W poniedziałek 7 listopada dziesięciosobowa grupa młodzieży Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Pszczynie rozpoczęła realizację kolejnych mobilności w ramach programu "Nasze kompetencje - nasza przyszłość!". Przedstawiciele zawodów: technik programista, technik usług fryzjerskich, techniki grafiki i poligrafii cyfrowej wyjechali do Granady w Hiszpanii, aby podnieść swoje kompetencje językowe, komunikacyjne i społeczne.

Reklama

Podnosić kompetencje - uczniowie z PZS nr 1 w Hiszpanii - 11.2022 · fot. PZS nr 1 w Pszczynie


Wspólnie z młodzieżą z hiszpańskiej szkoły średniej nasi uczniowie odbywają zajęcia językowe, matematyczne, informatyczne, ekologiczne i sportowe. Ponadto w ramach współpracy grupa pięciu chłopców i pięciu dziewcząt rozwija nie tylko kompetencje interpersonalne, ale również pogłębia swoją wiedzę z zakresu europejskiego dziedzictwa kulturowego. Jest już to drugi wyjazd realizowanych w ramach tego programu. Nasza szkoła systematycznie realizuje projekty mobilnościowe a następne wyjazdy odbędą się już w marcu 2023.

Wyjazd finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) Projekt: Ponadnarodowa Mobilność Uczniów Nr projektu: POWER 2021-1-PMU-4043.

źródło: PZS nr 1

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj