pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 16 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1644

Suszec: półkolonie w szkołach w czasie ferii zimowych

W tym roku ferie zimowe we wszystkich szkołach w naszym kraju, ze względu na okres pandemii koronawirusa, trwają w jednym terminie od 4 - 15 stycznia 2021 r. W suszeckich szkołach planuje się, zgodnie z zaleceniami i wytycznymi MEN, MZ i GIS, przeprowadzenie półkolonii na terenie szkół.

- Szkoły przekazały rodzicom uczniów klas I - IV szkoły podstawowej informację, iż zgodnie z wytycznymi Wójta Gminy, można organizować półkolonie przy pełnym zapewnieniu bezpieczeństwa uczestników oraz zachowaniu procedur związanych z pandemią w jednym z wybranych tygodni ferii, w czasie od godz. 9 - 14. Szkoła zapewni obiad, którego koszty ponoszą rodzice. Opiekunami będą nauczyciele danych szkół. Minimalna wielkość grupy 9 dzieci, maksymalnie 12 dzieci. Inne szczegóły można uzyskać u dyrektora szkoły - informuje Marian Pawlas, wójt gminy Suszec.

BM / pless.pl
źródło: UG Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.