pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 16 października 2020
  • wyświetleń: 1793

[FOTO] Dzień Edukacji Narodowej w gminie Pawłowice

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej wójt Franciszek Dziendziel wręczył nagrody dla nauczycieli oraz dyrektorów z gminnych szkół i przedszkoli. Z uwagi na pandemię uroczystość miała skromny charakter i odbyła się w Sali Sesyjnej w Urzędzie Gminy Pawłowice z podziałem na dwie tury.

Dzień Edukacji Narodowej w gminie Pawłowice - 14.10.2020 · fot. UG Pawłowice


Nie zabrakło życzeń i podziękowań dla pedagogów oraz gratulacji dla obecnych w sali trzech uczennic, które zdobyły w tym roku tytuł Najlepszych Absolwentek w gminie Pawłowice. Laureatkami zostały Alicja Czerwinska z SP nr 1 - I miejsce, Emilia Nawara z SP nr 1 - II miejsce i Kinga Dzienidziel z SP Warszowice - III miejsce.

Nagrody Wójta 2020 otrzymali:

Dominika Oszek - nauczycielka w Przedszkolu w Pielgrzymowicach, Małgorzata Kaźmierczak- nauczycielka biologii i przyrody w SP nr 1 w Pawłowicach, Agnieszka Brandys - anglistka w SP nr 1 w Pawłowicach, Marta Florkiewicz-Borkowska - germanistka w SP Pielgrzymowice, Celina Piwko - wicedyrektorka SP Pielgrzymowice, Dorota Klos - bibliotekarka, pedagog w SP Warszowice, Barbara Bodio - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w SP Warszowice, Małgorzata Dec - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w ZSP Pawłowice, Anna Półgroszewicz - nauczycielka w ZSP Pawłowice, Lucyna Wiśnicka - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w ZSP Pawłowice, Anna Sereta - Kania - anglistka w SP Golasowice, Elżbieta Drozdziok - nauczycielka wychowania przedszkolnego w ZSP Krzyżowice, Lidia Pająk - nauczycielka katechezy i wychowawca świetlicy z ZSP Krzyżowice, Agnieszka Dworak - nauczycielka przedmiotów zawodowych górniczych i logistycznych w ZSO Pawłowice oraz Olimpia Herman - wicedyrektorka i polonistka z ZSO Pawłowice.

Nagrody wójta otrzymali również dyrektorzy: Bożena Herman (ZSP Krzyżowice), Grzegorz Paszyna (SP nr 1 Pawłowice), Romana Rutka (SP Warszowice) i Andrzej Wowra (ZSO Pawłowice).

W gminie Pawłowice Dzień Edukacji Narodowej świętowało 2309 uczniów, 694 przedszkolaków, 350 nauczycieli oraz 156 pracowników administracji i obsługi.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.