pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 25 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1844

Ósmoklasisto! Z@LOguj się do 3LO! Trwa rekrutacja do liceum

Drodzy Rodzice i Ósmoklasiści, zastanawiacie się, jaką szkołę wybrać? Wybierzcie dobrze! Ósmoklasisto, Z@LOguj się do 3LO! Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie serdecznie zapraszają absolwentów klas ósmych do kontynuowania nauki w liceum.

Gimnazjum nr 2, III Liceum
III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie mieści się w Zespole Szkół nr 1 · fot. Zespół Szkół nr 1


W naszej szkole stawiamy akcent przede wszystkim na nowoczesność i innowacyjność - bezpłatny i legalny pakiet Office 365 pomoże Ci sprawnie i bezproblemowo uczestniczyć w życiu uczniowskim, jak i współpracować ze szkołami z całej Europy, realizując międzynarodowe projekty eTwinning oraz Erasmus+.

Interdyscyplinarność i komunikatywność, której będziesz świadkiem, rozwinie nie tylko wiele twoich ważnych kompetencji miękkich, ale pozwoli Ci również zdobyć certyfikaty językowe, a jeśli tylko zechcesz, możesz zostać prelegentem i członkiem globalnej społeczności TED.

Szerokie horyzonty, które promujemy w naszej szkole, to wynik między innymi współpracy z tyloma instytucjami, że nie sposób je wszystkie tutaj wymienić - projekty z uczelniami, wyjazdy do licznych instytucji i muzeów.... to niekończące się możliwości uczenia się i zdobywania nowych umiejętności poza murami szkoły przez samodzielne doświadczanie.

Wiedza bez świadomości tego, jak ją wykorzystać i jak w przyszłości zaistnieć na rynku pracy, na niewiele się zda. Decydując się na wybór ścieżki kariery, możesz liczyć na wsparcie naszego doradcy zawodowego. Przedsiębiorczość i kreatywność to ważny element życia naukowo-społecznego w naszej szkole.

W naszych działaniach staramy się również uwrażliwiać uczniów na drugiego człowieka. Empatia - to w naszym liceum nie tylko wyznacznik uczniowskich i nauczycielskich relacji, ale również całoroczne akcje wolontariatu, charytatywne koncerty, czy pomoc zwierzętom w schroniskach. Expo w Mediolanie, szkoła językowa na Malcie, jednodniówka w Dortmundzie, Jarmark Świąteczny w Wiedniu a może tygodniówka w Wielkiej Brytanii. Spływy rzekami czy piesze wycieczki górami - wybór należy do ciebie:)

Mamy nadzieję, że wybierzecie 3LO i spotkamy się we wrześniu! Najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku - zrób go z 3 LO!

Więcej dowiesz się z naszej interaktywnej ulotki, którą znajdziesz poniżej. Po kliknięciu na ikonę łapki w prawym górnym rogu podświetlą się aktywne linki do informacji o szkole. Link do interaktywnej ulotki - kliknij tutaj.

ÓSMOKLASISTO! Z@LOguj się do 3LO!
fot. III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie


... Drodzy Rodzice I Uczniowie, jeśli chcecie przeżyć z nami jeszcze raz to, co już się wydarzyło, zapraszamy Was do odwiedzenia naszego Facebooka: www.facebook.com/lo3pszczyna i strony internetowej naszej szkoły www.zs1pszczyna.pl/

III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.