Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 3 marca 2020
  • 24 marca 2020
  • wyświetleń: 4715

Zmiana terminu naboru do Szkoły Podstawowej w Goczałkowicach

Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa zmienia termin zapisów dzieci do klas I na rok szkolny 2020/2021. Jakie dokumenty i jakie terminy obowiązują?

SP w Goczałkowicach
fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Zmianie ulegają terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do klas I szkoły podstawowej. Nowy termin składania wniosków o przyjęcie do szkoły to 26 marca - 8 kwietnia.

W celu zapisania dziecka do szkoły należy:
  • pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej szkoły - LINK - dokumenty o przyjęcie dziecka do szkoły
  • W terminie od 26 marca do 8 kwietnia złożyć wypełniony wniosek wraz z załącznikami w sekretariacie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju.


Więcej szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji do szkoły podstawowej znajduje się w zarządzeniu wójta dostępnym w załączniku na stronie internetowej gminy: www.goczalkowicezdroj.pl/aktualnosc-26735-zmiana_terminu_rekrutacji_do_klas_i.html

Zgłoszenia można wysyłać także mailem.

W związku z zagrożeniem koronawirusem i w trosce o wspólne bezpieczeństwo szkoła umożliwia od 26 marca, od godz. 8.00 złożenie zgłoszenia o treści:
Zgłaszam (imię nazwisko, adres dziecka) do klasy I w roku szkolnym 2020/2021
oraz skanów dokumentów na pocztę elektroniczną szkola@sp1goczalkowice.pl

Kolejnością zapisów będzie godzina wpływu zgłoszenia na pocztę elektroniczną. Dla tych, którzy nie mogą zeskanować dokumentów i przesłać pocztą elektroniczną, zostanie przygotowany w budynku B szkoły stosowny zabezpieczony pojemnik na zgłoszenia papierowe. Osoby, które formularze zgłoszeniowe złożą w szkole na pocztę elektroniczną przesyłają tylko zgłoszenie.

W razie wątpliwości można kontaktować się telefonicznie z sekretariatem szkoły - tel. 32 212 71 89.

ar / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.