Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 31 maja 2019
  • wyświetleń: 1487

[FOTO] VI Piknik Rodzinny w Łące alternatywną imprezą dla Daisy Days

Daisy Days 2019 przeszedł do historii. Nie każdy jednak wie, że 18 maja w Łące odbyło się równolegle tak samo wyczekiwane i wspaniałe wydarzenie: VI Piknik Rodzinny Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łące.

VI Piknik Rodzinny w Łące alternatywną imprezą podczas Daisy Days 2019 · fot. B. Konarska, E. Tomczykiewicz


Rozpoczęty w słońcu, zakończony w strugach deszczu. A pomiędzy tym: występy grup przedszkolnych, na które każdy zawsze czeka, występy młodszych klas, ciesząca się ogromnym powodzeniem ścieżka konkurencji sportowo-artystyczno-wiedzowych, przygotowana przez dyrekcję i grono pedagogiczne. Jak co roku najmłodsi mogli się skusić na pomalowanie twarzy i przejażdżkę na kucyku. Były też nowości: każdy mógł dotknąć, zobaczyć, użyć i wypróbować Lego roboty. Dzięki hojności naszych sponsorów była możliwość zrobienia z przyjaciółmi pamiątkowego zdjęcia w fotobudce, a mali i trochę więksi (i całkiem duzi także) cieszyli się dwugodzinnymi występami Klauna Freda, uczestnika prawdziwego Mam Talent. Swój mały lokalny "Mam Talent" też mieliśmy, gratulujemy uczniom odwagi i zdolności artystycznych.

Dzięki połączonym siłom wielu rodziców można było kupić to z czego Łąka już słynie: wspaniałe domowe ciasta, desery, których nie powstydziłyby się najlepsze cukiernie, profesjonalnie uformowane waty cukrowe, do których jest zawsze największa kolejka, ale warto czekać, dla głodniejszych serwowaliśmy kiełbasę z grilla, krupnioki, hot-dogi i świeże chrupiące gofry. Dużym wzięciem cieszyło się coś, czego żaden uczeń nie chciał przegapić - loteria fantowa.

Zwieńczeniem VI Pikniku Rodzinnego w Łące był niezapomniany koncert zespołu ANIOŁąKI, premierowo mogliśmy usłyszeć i doświadczyć cztery utwory z ich pierwszej płyty "Czy wierzysz, że On", "Do Nieba", "Król nad króle", "Szelki". ANIOŁąKI - jesteście dumą Łąki!

Wszystkim rodzicom zaangażowanym w realizację Pikniku gorąco dziękujemy. Wszystkim sponsorom i osobom, które wspomagały na każdym polu organizacyjnie serdecznie dziękujemy. Dziękujemy też wszystkim obecnym, którzy wspólnie celebrowali to wydarzenie, bo największa wartość dodana to nasza integracja.

Aleksandra Budniok

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.