Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 8 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1417

Projekt z klasą w PZS nr 1 - wręczenie grantu

Uczennice klasy II technikum fryzjerskiego pod kierunkiem Leonii Szary oraz Józefy Waliczek przygotowały własny projekt edukacyjny, który został zakwalifikowany do udziału w IX edycji ogólnopolskiego konkursu "Projekt z klasą", organizowanego przez wydawnictwo Nowa Era.

Projekt z klasą w PZS nr 1 - wręczenie grantu


W tym roku w konkursie wzięło udział ponad 20000 uczniów podzielonych na 640 grup projektowych. Jury konkursowe wybrało 40 zwycięskich zespołów, w tym zespół PZS Nr 1 w Pszczynie, który został nagrodzony grantem w kwocie 1000 zł na realizację projektu.

Uroczystość wręczenia grantu oraz certyfikatu "Dobrze zaprojektowana szkoła" miała miejsce 1 kwietnia w auli naszej szkoły. W trakcie uroczystości zaproszeni goście mogli usłyszeć występ wokalny uczniów przygotowany pod kierunkiem pani Edyty Wrony. Jedną z atrakcji był również występ taneczny oraz pokaz mody i fryzur przygotowany przez uczennice klasy III c.

PZS nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.